The Neufeld Institute Poland Zrozumieć dzieci. Praktyczne zastosowanie nauki o rozwoju.
Zrozumieć dzieci. Praktyczne zastosowanie nauki o rozwoju.

Premiera książki „Odpoczynek, zabawa, rozwój. Jak zrozumieć małe dziecko.” – dr Deborah MacNamara

Premiera książki „Odpoczynek, zabawa, rozwój. Jak zrozumieć małe dziecko.” – dr Deborah MacNamara

przez
227 227 people viewed this event.

Książka ta opiera się na pracy jednego z najlepszych na świecie ekspertów ds. rozwoju dzieci, dr Gordona Neufelda. Niczym mapa drogowa, oferuje ona wskazówki, które pomagają nam poruszać się po świecie małych dzieci. Pomaga nam je poznać i zrozumieć. Każdy maluch czy przedszkolak potrzebuje, abyśmy widzieli o nim to, o czym opowiada nam autorka tej książki. 

„Ta książka jest dowodem uzdolnień dr MacNamary, ale również jej absolutnego przekonania, że zrozumienie tego, na czym polega rozwój człowieka oraz jak funkcjonują nasze relacje powinno być dostępne dla wszystkich tych, którzy są odpowiedzialni za opiekę nad maluchami. Dr MacNamara to idealna osoba do opowiedzenia wam tej historii oraz poprowadzenia od teorii do praktyki. Nie moglibyście być w lepszych rękach.” – dr Gordon Neufeld, psycholog, autor bestselleru i założyciel The Neufeld Institute.

O autorce

Dr Deborah MacNamara jest psychologiem, doradcą oraz edukatorem z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jest wykładowcą w The Neufeld Institute, prowadzi praktykę doradczą i regularnie zapraszana jest do wystąpień dla rodziców, opiekunów, nauczycieli i specjalistów ds. psychicznego, podczas których opowiada o rozwoju dzieci i młodzieży. Pisze, udziela wywiadów radiowych oraz telewizyjnych i w oparciu o naukę o rozwoju przemawia w imieniu potrzeb dzieci i młodzieży. Deborah mieszka z mężem i dwójką dzieci w Vancouver w Kanadzie.

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL:

 

Date And Time

2020-10-04
 

Lokalizacja

Share With Friends